Quik

Ücretsiz video ve fotoğraf düzenleme uygulamasıdır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 82.61 MB
  • Version 5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GoPro
Tek dokunuşla harika fotoğraf ve videolar oluşturabileceğiniz bu uygulamayı hemen indirin!

Android uygulamalarının en iyilerinden biri olan Quik, hızlı ve eğlenceli düzenleme araçlarıyla kullanıcılarına sunuluyor. Sevdiğiniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı saniyeler içinde düzenleyebilir, videolarınızı en güzel geçiş efektleri sayesinde müziğin temposuna göre ayarlayabilirsiniz.

Quik uygulamasında, video ve fotoğraflarınızı metin, müzik veya pek çok özellik ile özelleştirebilir, arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.

75 adet fotoğraf, video klibi, albüm yükleyebildiğiniz bu uygulama, video kliplerinizi inceleyerek sizlere akıllı klipler de oluşturur. Ayrıca özel anlarınızda çektiğiniz fotoğraf ve videolarınızı HiLights kısmına ekleyebilirsiniz.

Quik uygulaması ayrıca her fotoğrafınızı uygun bir biçimde çerçeveye almak için yüzleri ve renkleri tespit eder, renklere uygun olacak şekilde çerçeve tespiti yapar. Fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilir, rengini ve boyutunu zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Özenle tasarlanan geçiş ve grafiklere sahip 23 video stilinden dilediğinizi seçerek, videolarınıza uygulayabilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz video stili üzerine yazı, filtre veya grafik de ekleyebilirsiniz.

Video kliplerinizin süresine bağlı olarak kısaltmalar yapabilir, daha hızlı ve yavaş oynatılmasını sağlayabilirsiniz. Dilediğiniz emojileri de tek dokunuşla ekleyebilirsiniz.

Video ve fotoğraflarınızı listeleyebilir, başlıklarına veya tarihlerine göre klasörleme işlemi de yapabilirsiniz. Video veya fotoğraflarınızın biçimini değiştirerek, kolaylıkla sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Muhteşem HD 1080p veya 720p görüntüleriyle kamera rulonuza videolarınızı ekleyebilmeniz de mümkün.

 

 

Daha Fazla Göster
Quik indir